Series
Ratings
19
Slam DunkRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0