Titles you rated
The King of LegendRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 2.5
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 4.0
Wonderful MamaRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Angel's RevengeRated ★ 3.0- Late BlossomRated ★ 2.0
The Flower in PrisonRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0
Modern FarmerRated ★ 2.5
Goddess of MarriageRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 3.0