Titles you rated
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Your NoirRated ★ 5.0- Crazy for YouRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
The Great MerchantRated ★ 3.5
Air CityRated ★ 3.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 4.0
Star's LoverRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 2.5- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5