Series
Ratings
29- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
TripleRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.0- Talking StreetRated ★ 4.0
NEW GAME!Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5