Series
Ratings
56
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Bad FamilyRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0- Merry MaryRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5