Series
Ratings
125
Lost You ForeverRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0