Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 1.0
John WickRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 4.0
Knock at the CabinRated ★ 3.0
ParallelRated ★ 3.5
High LifeRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0