Titles you rated
The Power of the DogRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
RoundersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0