Titles you rated
OppenheimerRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
HuntRated ★ 0.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0