Titles you rated
The King's ManRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
Enola HolmesRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Code 8Rated ★ 0.5
TenetRated ★ 5.0
The CircleRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 4.0