Titles you rated
First SummerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
- The MissionRated ★ 2.5
Winter LightRated ★ 3.0- DriftingRated ★ 2.0
Homeward BoundRated ★ 3.5- CLEARRated ★ 3.0
- Home Behind BarsRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- What Made Her Take a Bite out of the Apple?Rated ★ 2.0