Titles you rated
Beauty WaterRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
RampantRated ★ 2.5
A Happy EventRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 3.0