Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The RosesRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0