Series
Ratings
311
The Beast in MeRated ★ 3.5- The Get DownRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 2.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 0.5
Good GirlsRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.0
The Recruit Season 1Rated ★ 2.0