Series
Ratings
83
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Shadow BeautyRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0