Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0