Movies
Ratings
29
MaggieRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Water LiliesRated ★ 3.5