Series
Ratings
14
BroadchurchRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0