Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
LIFERated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0