Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
CrankRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 1.0
PunchRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0