Titles you rated
Anna KareninaRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0