Movies
Ratings
434
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0- Next DoorRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
DuneRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 2.5