Movies
Ratings
214
SidewaysRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0