Movies
Ratings
324
She's the ManRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 0.5
Kick-AssRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0