Series
Ratings
185
Prison PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- 원피스 30기Rated ★ 4.5
- 원피스 29기Rated ★ 4.5
- 원피스 28기Rated ★ 4.5
- 원피스 27기Rated ★ 4.5
- 원피스 26기Rated ★ 4.5
- 원피스 25기Rated ★ 4.5
- 원피스 24기Rated ★ 4.5