Movies
Ratings
473
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5