Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.0- My IdolRated ★ 0.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 0.5- A Breeze of Love (Theatrical Vesrion)Rated ★ 2.5
- The Time of FeverRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 1.0
FirebirdRated ★ 0.5
Under ParisRated ★ 0.5
ReboundRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
PersuasionRated ★ 2.5
Palm SpringsRated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 4.0