Movies
Ratings
98
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Personal EffectsRated ★ 4.0
Love & PeaceRated ★ 1.0
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 4.0
Shadow of a DoubtRated ★ 3.5
Jimmy's HallRated ★ 4.0
Dark BlueRated ★ 3.5
The Turin HorseRated ★ 3.0
The Man without a FaceRated ★ 3.5
Nathalie...Rated ★ 2.5
Birth of the Living DeadRated ★ 1.5
North FaceRated ★ 4.0- Shot gunRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 2.0
Day of the MummyRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
EVARated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 2.0
Bull DurhamRated ★ 2.0