Titles you rated
TwistersRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
UnfrostedRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5