Titles you rated
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0