Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 2.0
Innocent StepsRated ★ 3.0