Series
Ratings
204
Better Call SaulRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5