Movies
Ratings
84
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
ShrekRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 0.5