Movies
Ratings
226
Final DestinationRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.5
Talk to HerRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Red CarpetRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
The New GirlfriendRated ★ 4.5- PlayRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 5.0