Series
Ratings
58
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.5
Link Click Season 2Rated ★ 2.5
Link ClickRated ★ 2.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
I'm in Love with the VillainessRated ★ 2.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 5.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 2.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
OnmyojiRated ★ 1.5
Akuma-kunRated ★ 1.5
No Doubt in Us Season 2Rated ★ 3.5
No Doubt in Us Season 1Rated ★ 2.5
DororoRated ★ 2.5
Undead Murder FarceRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0