Movies
Ratings
349
WhiplashRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
OutbreakRated ★ 3.0
The RomanceRated ★ 4.0
LoverRated ★ 2.5
Love, In BetweenRated ★ 1.5
Summer TimeRated ★ 1.5- House With A Nice ViewRated ★ 1.5
City of AngelsRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.0
A PromiseRated ★ 4.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5