Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5