Movies
Ratings
551
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0