Series
Ratings
148
Queen of MysteryRated ★ 3.5- Hahaha MeongmeongineRated ★ 5.0
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
QuanticoRated ★ 3.0- DominionRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5