Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
A Very Harold & Kumar ChristmasRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
GoldRated ★ 4.0