Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0