Titles you rated
White ChicksRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
The Chef of South PolarRated ★ 1.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
BasquiatRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0