Movies
Ratings
226
NanaRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Finding Mr. RightRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
HibikiRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 2.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 0.5