Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5