Titles you rated
Royal FamilyRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0