Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Height of the WaveRated ★ 1.5
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 1.0