Movies
Ratings
235
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Color of NightRated ★ 3.0
The FirmRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.0
Single White FemaleRated ★ 4.0
Fatal AttractionRated ★ 4.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 2.0
The ResidentRated ★ 3.0
Shallow GraveRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
The RockRated ★ 3.0