Titles you rated
Low LifeRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
South ParkRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
South ParkRated ★ 3.0
South ParkRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 2.5
TexhnolyzeRated ★ 3.5
Atlanta Season 2Rated ★ 3.0
Atlanta Season 1Rated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Nathan For YouRated ★ 3.5
Nathan For YouRated ★ 3.5