Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.5
Happiest SeasonRated ★ 1.5
Baseball GirlRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.0
VillainRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Fish TankRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 3.0