Movies
Ratings
227
Han Gong-juRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 0.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0